Pielgrzymki dla grup

Pielgrzymka w grupie przyjaciół i bliskich sobie osób z całą pewnością okaże się głębokim duchowym przeżyciem. Może chcesz połączyć wyprawę w niezwykłe miejsca z prawdziwie religijnymi doznaniami. Chcielibyśmy zaproponować Ci cały wachlarz propozycji pielgrzymkowych, zarówno do miejsc kultu w naszym kraju, całej Europie jak i najbardziej oddalonych zakątkach świata. Mamy dla Ciebie wiele pomysłów! Zapoznaj się z nimi na stronie internetowej bądź porozmawiaj z naszymi konsultantami.

24travels.com to nie tylko doświadczony organizator pielgrzymek. Dysponujemy najnowszymi autokarami o wysokim standardzie, o Państwa bezpieczeństwo zadbają świetnie wyszkoleni kierowcy, a osoba duszpasterza okaże się pomocna w duchowym przeżyciu pielgrzymki. Zadowolenie klienta jest dla nas zawsze priorytetem

Oferta pielgrzymek dla grup to propozycja dla parafii, właścicieli firm oraz wszelkich stowarzyszeń, które chcą w swojej grupie przeżyć wyprawę do świętych miejsc. Zadbamy to, aby każdy, kto skorzysta z naszej oferty, czuł się w pełni usatysfakcjonowany, a wspólne przeżywanie pielgrzymowania dostarczyło niezapomnianych wrażeń i tak potrzebnego wszystkim wewnętrznego bogactwa.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.